خانه انجمن ها انجمن علم داده آمار و احتمال توضیحات انجمن آمار و احتمال

انجمن علم داده، محیطی برای گفتگوی برنامه نویسان و مهندسان حوزه علم داده و رفع خطاها و مشکلات مرتبط با برنامه نویسی علم داده است. مباحث زیر، در این انجمن مورد بحث و گفتگو قرار خواهند گرفت:

Statistics, R Programming, NumPy Library, Matplotlib Library, SciPy Library, Pandas Library, Scikit-Learn Library, ggplot Library

انجمن حاضر، برای گفتگو و مطرح کردن سوالات در حوزه "آمار و احتمال" است. لذا شما می توانید تمامی سوالات خود را در حوزه ی آمار و احتمال، در این انجمن مطرح کنید. لطفا در نظر داشته باشید که برای سوال درباره سایر حوزه های علم داده، حتما به انجمن مربوط به آن موضوع مراجعه نموده و سوالات و مطالب خود را مطرح نمائید، زیرا احتمال حذف مطالب غیر مرتبط با موضوع انجمن، وجود دارد. حتما در نظر داشته باشید که برای مشارکت در انجمن ها، حتما باید از صفحه انجمن (و از پنل سمت راست) در وبسایت ثبت نام نمائید.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #1220
  Up
  0
  Down
  ::

  انجمن حاضر، برای گفتگو و مطرح کردن سوالات در حوزه “آمار و احتمال” است. لذا شما می توانید تمامی سوالات خود را در حوزه ی آمار و احتمال، در این انجمن مطرح کنید. لطفا در نظر داشته باشید که برای سوال درباره سایر حوزه های علم داده، حتما به انجمن مربوط به آن موضوع مراجعه نموده و سوالات و مطالب خود را مطرح نمائید، زیرا احتمال حذف مطالب غیر مرتبط با موضوع انجمن، وجود دارد.
  حتما در نظر داشته باشید که برای مشارکت در انجمن ها، حتما باید از صفحه انجمن (و از پنل سمت راست) در وبسایت ثبت نام نمائید.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
پیمایش به بالا