خانه انجمن ها انجمن برنامه نویسی انجمن برنامه نویسی سی شارپ عدم توانایی ساخت فایل راه اندازدر سی شارپ

انجمن برنامه نویسی، محیطی برای گفتگوی برنامه نویسان و رفع خطاها و مشکلات برنامه نویسی است. زبان های برنامه نویسی زیر، در این انجمن مورد بحث و گفتگو قرار خواهند گرفت:

Python, C, C++, C#, Java, Ruby, Perl, Scala, Objective-C, Rust, Golang, TypeScript, Powershell, Julia, Matlab, Simulink, Mathematica

انجمن حاضر، برای گفتگو و مطرح کردن سوالات در حوزه زبان برنامه نویسی "سی شارپ" (C# Programming Language) است. لذا شما می توانید تمامی سوالات خود را در حوزه ی این زبان برنامه نویسی، در این انجمن مطرح کنید. لطفا در نظر داشته باشید که برای سوال درباره سایر زبان های برنامه نویسی، حتما به انجمن مربوط به آن زبان مراجعه نموده و سوالات و مطالب خود را مطرح نمائید، زیرا احتمال حذف مطالب غیر مرتبط با موضوع انجمن، وجود دارد. حتما در نظر داشته باشید که برای مشارکت در انجمن ها، حتما باید از صفحه انجمن (و از پنل سمت راست) در وبسایت ثبت نام نمائید.
در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #699
  shba_69
  مشارکت کننده
   Up
   1
   Down
   ::

   سلام
   من تازه برنامه نویسی سی شارپ را فرا گرفته ام و نمی توانم با اینستال شیلد فایل راه انداز بسازم . وقتی به سربرگ “اد فایل اند فولدر” میروم بجای سه پوش باتن ، دو پوش باتم وجود دارد ! آیا کسی هست کمک کند ؟ کدام گزینه را در ابندا باید انتخاب کنم تا این مشکل حل شود ؟ یکی از برنامه هایی که با زحمت نوشته بودم از بین رفت .

   #702
   Up
   -1
   Down
   ::

   سلام
   من قبل ها با Installshield فایل نصبی ایجاد کردم و به خوبی کار کرد. از یک توتاریال تو یوتیوب استفاده کردم و گام به گام همه مراحل رو طی کردم مطابق توتاریال.
   لینک آموزش رو اینجا قرار میدم. امیدوارم مشکل تون حل بشه.

   https://www.youtube.com/watch?v=zC3kwYvboFA

  در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
  پیمایش به بالا