خانه انجمن ها انجمن برنامه نویسی انجمن برنامه نویسی پایتون سرور رایگان یا ارزان زیر 10 گیگ

انجمن برنامه نویسی، محیطی برای گفتگوی برنامه نویسان و رفع خطاها و مشکلات برنامه نویسی است. زبان های برنامه نویسی زیر، در این انجمن مورد بحث و گفتگو قرار خواهند گرفت:

Python, C, C++, C#, Java, Ruby, Perl, Scala, Objective-C, Rust, Golang, TypeScript, Powershell, Julia, Matlab, Simulink, Mathematica

انجمن حاضر، برای گفتگو و مطرح کردن سوالات در حوزه زبان برنامه نویسی "پایتون" (Python Programming Language)، است. لذا شما می توانید تمامی سوالات خود را در حوزه ی این زبان برنامه نویسی، در این انجمن مطرح کنید. لطفا در نظر داشته باشید که برای سوال درباره سایر زبان های برنامه نویسی، حتما به انجمن مربوط به آن زبان مراجعه نموده و سوالات و مطالب خود را مطرح نمائید، زیرا احتمال حذف مطالب غیر مرتبط با موضوع انجمن، وجود دارد. حتما در نظر داشته باشید که برای مشارکت در انجمن ها، حتما باید از صفحه انجمن (و از پنل سمت راست) در وبسایت ثبت نام نمائید.

برچسب ها: 

• این موضوع 1 پاسخ، 2 کاربر را دارد و آخرین بار در 2 هفته، 2 روز پیش بدست hamid به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده
    me6
    مشارکت کننده
      Up
      2
      Down
      ::

با سلام دوستان
      من در برنامه نویسی تازه واردم.
      یک اپ موبایل با پایتون و کیوی نوشته ام و نیاز دارد هر روز یک اکسل و چند عکس(مجموعا زیر 10 گیگ) را من جایی بارگزاری کنم و برنامه روی اندروید روزانه به آن پایگاه وصل شود و با آن اطلاعات آپدیت شود.
      کجا میتونم آن اکسل را بارگزاری کنم؟

hamid
      مشارکت کننده
        Up
        0
        Down
        ::

سلام میتونید از هاست گوگل استفاده کنید که api رایگان هم میده و برای هر اکانت 15 گیگ فضا در اختیارتان قرار میده

میتونید گوگل درایو رو ببنیدی در قسمت توسعه دهندگان

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
      • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
      پیمایش به بالا