انجمن برنامه نویسی، محیطی برای گفتگوی برنامه نویسان و رفع خطاها و مشکلات برنامه نویسی است. زبان های برنامه نویسی زیر، در این انجمن مورد بحث و گفتگو قرار خواهند گرفت:

Python, C, C++, C#, Java, Ruby, Perl, Scala, Objective-C, Rust, Golang, TypeScript, Powershell, Julia, Matlab, Simulink, Mathematica

انجمن حاضر، برای گفتگو و مطرح کردن سوالات در حوزه زبان برنامه نویسی "پایتون" (Python Programming Language)، است. لذا شما می توانید تمامی سوالات خود را در حوزه ی این زبان برنامه نویسی، در این انجمن مطرح کنید. لطفا در نظر داشته باشید که برای سوال درباره سایر زبان های برنامه نویسی، حتما به انجمن مربوط به آن زبان مراجعه نموده و سوالات و مطالب خود را مطرح نمائید، زیرا احتمال حذف مطالب غیر مرتبط با موضوع انجمن، وجود دارد. حتما در نظر داشته باشید که برای مشارکت در انجمن ها، حتما باید از صفحه انجمن (و از پنل سمت راست) در وبسایت ثبت نام نمائید.
#730
Up
0
Down
::

بسته به اینکه هاست شما از SSL Certificate استفاده میکنه یا نه، پورت نامبرها متفاوته. همچنین شاید تنظیمات دیگه ای هم موثر باشه برای پورت نامبر. ولی به نظر من اگر پورت رو تغییر بدید درست میشه. (البته پورت هر عددی نمی تونه باشه و تنها یک سری اعداد خاصی هست)
مثلا از این پورت نامبر استفاده کنید:
port=9047 یا port=3306

پیمایش به بالا