انجمن برنامه نویسی، محیطی برای گفتگوی برنامه نویسان و رفع خطاها و مشکلات برنامه نویسی است. زبان های برنامه نویسی زیر، در این انجمن مورد بحث و گفتگو قرار خواهند گرفت:

Python, C, C++, C#, Java, Ruby, Perl, Scala, Objective-C, Rust, Golang, TypeScript, Powershell, Julia, Matlab, Simulink, Mathematica

انجمن حاضر، برای گفتگو و مطرح کردن سوالات در حوزه زبان برنامه نویسی "سی شارپ" (C# Programming Language) است. لذا شما می توانید تمامی سوالات خود را در حوزه ی این زبان برنامه نویسی، در این انجمن مطرح کنید. لطفا در نظر داشته باشید که برای سوال درباره سایر زبان های برنامه نویسی، حتما به انجمن مربوط به آن زبان مراجعه نموده و سوالات و مطالب خود را مطرح نمائید، زیرا احتمال حذف مطالب غیر مرتبط با موضوع انجمن، وجود دارد. حتما در نظر داشته باشید که برای مشارکت در انجمن ها، حتما باید از صفحه انجمن (و از پنل سمت راست) در وبسایت ثبت نام نمائید.
در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #3049
  abbas
  مشارکت کننده
   Up
   1
   Down
   ::

   سلام دوستان من یه مشکلی تو این برنامم داشتم اونم اینه که موقع وارد کردن اطلاعات تو پایگاه داده از کاربر این خطا رو میده System.Data.SqlClient.SqlExceptionارور

   #3057
   Up
   0
   Down
   ::

   چند تا مشکل در اینجا قابل مشاهده است:

   1- هنگامیکه دارید ConnectionString رو تشکیل بدید، در قسمت Data Source باید نام سیستم تون که می تونید از sql server بدست بیارید، وارد کنید. من یک ویدئوی توضیحات برای این نوع اپلیکیشن در سی شارپ درست کردم که از لینک زیر می تونید مشاهده کنید:

   http://vid.mohammadijoo.ir/Software_Projects/Contact_Info_App.mp4

   2- معمولا ConnectionString رو به عنوان ورودی ارسال می شه و از اپراتور . استفاده نمی کنن. استاندارد اتصال از طریق ConnectionString، به شکل زیر است:

   SqlConnection Conn = new SqlConnection(ConnectionString)

   که شما به اینصورت نوشتید:

   sqlc.ConnectionString = “Data Source=.; Initial Catalog=library; Integrated Security=True”

   که این سینتکس درست کار نمی کنه

   پیشنهاد می کنم این اصلاحات رو انجام بدید و ویدئوی بالا رو هم مشاهده کنید. احتمالا مشکل برطرف میشه.

    

    

  در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
  پیمایش به بالا