انجمن برنامه نویسی، محیطی برای گفتگوی برنامه نویسان و رفع خطاها و مشکلات برنامه نویسی است. زبان های برنامه نویسی زیر، در این انجمن مورد بحث و گفتگو قرار خواهند گرفت:

Python, C, C++, C#, Java, Ruby, Perl, Scala, Objective-C, Rust, Golang, TypeScript, Powershell, Julia, Matlab, Simulink, Mathematica

انجمن حاضر، برای گفتگو و مطرح کردن سوالات در حوزه زبان برنامه نویسی "پایتون" (Python Programming Language)، است. لذا شما می توانید تمامی سوالات خود را در حوزه ی این زبان برنامه نویسی، در این انجمن مطرح کنید. لطفا در نظر داشته باشید که برای سوال درباره سایر زبان های برنامه نویسی، حتما به انجمن مربوط به آن زبان مراجعه نموده و سوالات و مطالب خود را مطرح نمائید، زیرا احتمال حذف مطالب غیر مرتبط با موضوع انجمن، وجود دارد. حتما در نظر داشته باشید که برای مشارکت در انجمن ها، حتما باید از صفحه انجمن (و از پنل سمت راست) در وبسایت ثبت نام نمائید.
در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #1087
  Mary_np
  مشارکت کننده
   Up
   3
   Down
   ::

   میشه تفاوت فریم ورک چری پای و فلاسکو بگین و اینکه بهتره کدومو شروع کنه کسی که درحد متوسط پایتون بلده

   #1095
   Up
   0
   Down
   ::

   دوست عزیز

   فریمورک cherry pie، یک فریمورک حداقلی برای توسعه وب به زبان پایتون است و تقریبا هیچ کاربرد عملی ای در دنیای توسعه وب به زبان پایتون نداره.

   2 تا فریمورک مهم تحت وب برای پایتون وجود داره: Django و Flask

   هر دو حرفه ای و پر کاربرد هستند ولی باز هم بین این دو از لحاظ کامل بودن و بازار کار و خیلی عامل های موثر دیگه، فریمورک Django به Flask برتری داره!

   بنابراین به نظر شخصی بنده، اگر با پایتون آشنایی دارید، وقتتون رو تلف نکنید و مستقیما برید سراغ یادگیری Django

  در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
  پیمایش به بالا