انجمن طراحی وب، محیطی برای گفتگوی طراحان وب و رفع خطاها و مشکلات طراحی وب است. زبان های برنامه نویسی و فریمورک های زیر، در این انجمن مورد بحث و گفتگو قرار خواهند گرفت:

HTML, CSS, BootStrap, JavaScript, jQuery, jQuery UI, Ajax, PhP, WordPress, Angular, Node Js, React Js, Express JS, Vue Js, ASP.Net MVC, ASP.Net Core, Ruby On Rails, Laravel, CodeIgniter, Django, Flask, Next Js, Nuxt Js

انجمن حاضر، برای گفتگو و مطرح کردن سوالات در حوزه "HTML" است. لذا شما می توانید تمامی سوالات خود را در حوزه ی این زبان برنامه نویسی، در این انجمن مطرح کنید. لطفا در نظر داشته باشید که برای سوال درباره سایر زبان های برنامه نویسی، حتما به انجمن مربوط به آن زبان مراجعه نموده و سوالات و مطالب خود را مطرح نمائید، زیرا احتمال حذف مطالب غیر مرتبط با موضوع انجمن، وجود دارد. حتما در نظر داشته باشید که برای مشارکت در انجمن ها، حتما باید از صفحه انجمن (و از پنل سمت راست) در وبسایت ثبت نام نمائید.

برچسب ها: 

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #3060
  Peyman
  مشارکت کننده
   Up
   0
   Down
   ::

   سلام و درود بر دوستان ، من میخوام html هم یاد بگیرم و البته من برنامه نویس پایتون هستم ،مشاوره میخوام در زمینه یادگیری html که از چه سورسی استفاد کنم که مناسب باشه

   #3061
   Up
   0
   Down
   ::

   یکی از ساده ترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری، HTML است. البته HTML زبان برنامه نویسی محسوب نمیشه و در واقع زبان نشان گذاری متن است (Hypertext Markup Language). البته در قسمت های پیشرفته، ویژگی های جدیدی در HTML5 وجود داره که بعضا با بعضی مرورگرها سازگار نیست و ممکن موجب سردرگمی یا اذیت شدن برنامه نویس بشه. ولی مسلما مباحث مقدماتی و شروعش بسیار ساده است و در چند روز می تونید به مهارت کامل در HTML دست پیدا کنید. اگر مشکلی در زبان انگلیسی ندارید، می تونید از منابع زیر برای یادگیری HTML استفاده کنید:

   https://www.w3schools.com/html

   https://www.tutorialspoint.com/html/index.htm

   https://html.com

   https://www.geeksforgeeks.org/html

  در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.
  پیمایش به بالا